Location : Home > P > PRD-11DY0-12
PRD-11DY0-12
Share on FacebookShare on Facebook
PRD-11DY0-12 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PRD-11DY0-12 RELAY OPEN 25A DPDT 12VDC 8000 Tyco Electronics 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
PRD-11DY0-12 RELAY GEN PURPOSE DPDT 25A 12V 5500 TE Connectivity 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
PRD-11DY0-12 456879 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
PRD-11DY0-12 RELAY GEN PURPOSE DPDT 25A 12V 27410 TE Connectivity 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com