Location : Home > P > PRD-11AY0-120
PRD-11AY0-120
Share on FacebookShare on Facebook
PRD-11AY0-120 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PRD-11AY0-120 RELAY GEN PURPOSE DPDT 25A 120V 10000 TE Connectivity 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
PRD-11AY0-120 456879 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
PRD-11AY0-120 RELAY OPEN 25A DPDT 120VAC 8000 Tyco Electronics 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com