Location : Home > P > PR03000207503JAC00
PR03000207503JAC00
Share on FacebookShare on Facebook
PR03000207503JAC00 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PR03000207503JAC00 RES 750K OHM 3W 5 AXIAL 899000 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
PR03000207503JAC00 Metal Film Resistors - Through Hole 3watts 750Kohms 5 Learn More 800,000 Vishay/BC Components 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com