Location : Home > P > PR03000206800JAC00
PR03000206800JAC00
Share on FacebookShare on Facebook
PR03000206800JAC00 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PR03000206800JAC00 RES 680 OHM 3W 5 AXIAL 906000 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
PR03000206800JAC00 RES 680 OHM 3W 5 AXIAL 1425000 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
PR03000206800JAC00 Metal Film Resistors - Through Hole 3watts 680ohms 5 Learn More 800,000 Vishay/BC Components 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com