Location : Home > P > PR03000204302JAC00
PR03000204302JAC00
Share on FacebookShare on Facebook
PR03000204302JAC00 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PR03000204302JAC00 N/A 5 N/A 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
PR03000204302JAC00 Metal Film Resistors - Through Hole 3watts 43Kohms 5 Learn More 800,000 Vishay/BC Components 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
PR03000204302JAC00 RES 43K OHM 3W 5 AXIAL 804300 Vishay BC Components 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
PR03000204302JAC00 Metal Film Resistors - Through Hole 3watts 43Kohms 5 Learn More 800,000 Vishay/BC Components 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd