Location : Home > P > PR03000202400JAC00
PR03000202400JAC00
Share on FacebookShare on Facebook
PR03000202400JAC00 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PR03000202400JAC00 IN STOCK 35988 14+ new & original RUI JIA KE ELECTRONICS
PR03000202400JAC00 RES 240 OHM 3W 5 AXIAL 795000 Vishay BC Components 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
PR03000202400JAC00 Metal Film Resistors - Through Hole 3watts 240ohms 5 Learn More 800,000 Vishay/BC Components 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
PR03000202400JAC00 Metal Film Resistors - Through Hole 3watts 240ohms 5 Learn More 800,000 Vishay/BC Components 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com