Location : Home > P > PR02000201201JR500
PR02000201201JR500
Share on FacebookShare on Facebook
PR02000201201JR500 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PR02000201201JR500 RES 1.2K OHM 2W 5 AXIAL 787200 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
PR02000201201JR500 RES 1.2K OHM 2W 5 AXIAL 1306200 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
PR02000201201JR500 Metal Film Resistors - Through Hole 2watts 1.2Kohms 5 Learn More 800,000 Vishay/BC Components 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com