Location : Home > P > PR02000201002JR500
PR02000201002JR500
Share on FacebookShare on Facebook
PR02000201002JR500 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PR02000201002JR500 Metal Film Resistors - Through Hole 2watts 10Kohms 5 Learn More 800,000 Vishay/BC Components 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
PR02000201002JR500 N/A 5 N/A 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
PR02000201002JR500 RES 10K OHM 2W 5 AXIAL 802800 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.