Location : Home > P > PPT2-0010GWG2VS
PPT2-0010GWG2VS
Share on FacebookShare on Facebook
PPT2-0010GWG2VS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RL1005-468-73-D1 Sensors, Transducers Temperature Sensors - NTC Thermistors NTC Thermistor 750 Disc, 2.8mm Dia x 3.3mm W
RL1005-468-73-D1 GE Sensing 13830 2013+ THERMISTOR NTC DISK 750OHM 25C Ameyic Electronics Limited
RL1005-468-73-D1 GE Sensing 80000 2012+ THERMISTOR NTC DISK 750OHM 25C Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RL1005-468-73-D1 GE Sensing 80000 2012+ THERMISTOR NTC DISK 750OHM 25C Topic Electronics Co.,Ltd
P51-2000-A-C-D-4.5V-000-000 Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 2000 PSI (13789.51 kPa) Absolute Male - M12 x 1.5 0.5 V ~ 4.5 V Cylinder
P51-2000-A-C-D-4.5V-000-000 SSI 13830 2013+ SENSOR 2000PSI M12-1.5 6G 4.5V Ameyic Electronics Limited
P51-2000-A-C-D-4.5V-000-000 SSI 39914 NEW RoHS SENSOR 2000PSI M12-1.5 6G 4.5V FindCores Electronics Inc.
P51-2000-A-C-D-4.5V-000-000 SSI 47590 1525+ SENSOR 2000PSI M12-1.5 6G 4.5V Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
P51-2000-A-C-D-4.5V-000-000 SSI 57569 1516+ SENSOR 2000PSI M12-1.5 6G 4.5V Unitronix Electronics Limited
48753 RoHS Compl 58920 12+ Original New IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
48753 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
P51-1500-S-F-D-5V-000-000 Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 1500 PSI (10342.14 kPa) Sealed Gauge Male - 1/4" (6.35mm) NPT 1 V ~ 5 V Cylinder
P51-1500-S-F-D-5V-000-000 SSI 13830 2013+ SENSOR 1500PSIS 1/4 NPT 5V INPUT Ameyic Electronics Limited
P51-1500-S-F-D-5V-000-000 SSI 40014 NEW RoHS SENSOR 1500PSIS 1/4 NPT 5V INPUT FindCores Electronics Inc.
P51-1500-S-F-D-5V-000-000 SSI 47790 1525+ SENSOR 1500PSIS 1/4 NPT 5V INPUT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
P51-1500-S-F-D-5V-000-000 SSI 57669 1516+ SENSOR 1500PSIS 1/4 NPT 5V INPUT Unitronix Electronics Limited
CTA243 Static Control, ESD, Clean Room Products Accessories REMOTE WRIST STRAP TERMINAL
CTA243 IC 39950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CTA243 NEW 98370 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
CTA243 NEW 98370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CY-21-J brenda@hon 98500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
3455RC 01000221 784494 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
3455RC 01000221 784494 13+ fenkey electronics co.,ltd
44A60-02-1-02N Switches Rotary Switches Rotary Switch 2 Position SPDT 5A (AC), 1A (DC) 115VAC Panel Mount
44A30-02-2-03N Switches Rotary Switches Rotary Switch 3 Position DP3T 1A (AC/DC) 115VAC Panel Mount
44A30-02-2-03N IC 57750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M2018TJW03 Switches Rocker Switches Rocker Switch SPDT 6A (AC), 3A (DC) 125V Panel Mount, Snap-In
M2018TJW03 IC 58830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M2018TJW03 NKK Switches 8000 2015+ SW ROCKER SPDT SNAPIN SLV .250PC enkaite Electronics Co., Ltd
M2018TJW03 NKK Switches 56929 15+ SWITCH ROCKER SPDT 6A 125V Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RA21(531100)+(331100) Switches Rocker Switches Rocker Switch SPDT x 2 10A (AC) 125V Panel Mount, Snap-In
7105J90AV2KE2 Switches Rocker Switches Rocker Switch SPDT 0.4VA (AC/DC) 20V Through Hole, Right Angle, Vertical
7105J90AV2KE2 IC 58060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
WLD2-TSLD Switches Snap Action, Limit Switches SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 125V
WLD2-TSLD Omron Electronics Inc-IA Div 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
WLD2-TSLD Omron Electronics Inc-IA Div 8000 2012+ 2012+ PXT Direct Electronics Co.,Ltd
WLD2-TSLD Omron Electronics Inc-IA Div 8000 2015+ SWTCH LIMT DPST 6A TOP ROL PLNGR ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
WLD2-TSLD RoHS 221541 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
A6C-10R(N) Switches DIP Switches Dip Switch BCD 10 Position Through Hole Rotary for Tool Actuator 100mA 30VDC
A6C-10R(N) IC 36560 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
A6C-10R(N) Omron 139540 NEW RoHS NEW RoHS FindCores Electronics Inc.
A6C-10R(N) Omron 1-3000 2014+ SWITCH ROTARY DIP BCD TOP ADJ Ameyic Electronics Limited
A6C-10R(N) Omron 57189 15+ SWITCH ROTARY DIP BCD TOP ADJ Unitronix Electronics Limited
208-6 Switches DIP Switches Dip Switch SPST 6 Position Through Hole Slide (Standard) Actuator 50mA 24VDC