Location : Home > P > PPT2-0010DGK5VS
PPT2-0010DGK5VS
Share on FacebookShare on Facebook
PPT2-0010DGK5VS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
P51-100-A-R-I36-5V-000-000 Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 100 PSI (689.48 kPa) Absolute Male - M12 x 1.0 1 V ~ 5 V Cylinder
P51-100-A-R-I36-5V-000-000 SSI 47730 1525+ SENSOR 100PSI 22MM M12-1.0 6G 5V Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
P51-100-A-R-I36-5V-000-000 SSI 57639 1516+ SENSOR 100PSI 22MM M12-1.0 6G 5V Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
P51-100-A-R-I36-5V-000-000 SSI 62365 1531+ SENSOR 100PSI 22MM M12-1.0 6G 5V AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
P51-2000-A-A-I12-4.5OVP-000-000 Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 2000 PSI (13789.51 kPa) Absolute Male - 1/4" (6.35mm) NPT 0.5 V ~ 4.5 V Cylinder
71B36-12-1-10S-F Switches Rotary Switches Rotary Switch 10 Position SP10T 250mA (AC/DC) 115VAC Panel Mount
111-10E Switches Rotary Switches Rotary Switch 10 Position SP10T 15A (AC/DC) 125VAC Panel Mount