Location : Home > P > PPRO30-13.000
PPRO30-13.000
Share on FacebookShare on Facebook
PPRO30-13.000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PPRO30-13.000 OSC TCXO 13.000MHZ SNWV INLINE 99010 Crystek Corporation 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
PPRO30-13.000 OSC TCXO 13.000MHZ SNWV INLINE 57879 Crystek Corporation 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
V721715100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
V721715100J0G Amphenol FCI 157240 2016+ 500 TB SOCKET RA Unitronix Electronics Limited
V721715100J0G IC 58190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V721715100J0G NEW 97650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
123-13-424-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD
123-13-424-41-001000 IC 58030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
123-13-424-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
123-13-424-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 296300 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
123-13-424-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN 3 LVL .400 24POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
833-83-098-64-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 98 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
1602230000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 46 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1602230000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 46POS 90 ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1602230000 Weidmuller 157140 2016+ TERM BLOCK HDR 46POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1602230000 Weidmuller 297950 2016+ TERM BLOCK HDR 46POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
999-11-113-10 Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Non-Insulated 0.300" (7.62mm) Gold