Location : Home > P > PPPN252FFKP
PPPN252FFKP
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2-796695-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 25 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
2-796695-5 TE Connectivity AMP Connectors 157830 2016+ TERM BLOCK HDR 25POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
2-796695-5 TE Connectivity AMP Connectors 297550 2016+ TERM BLOCK HDR 25POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0386107832 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 32 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
813-S1-004-10-016101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 4 Position Spring Piston Connector Through Hole
813-S1-004-10-016101 IC 59470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
813-S1-004-10-016101 Preci-Dip 147650 2016+ CONN SPRING LOAD 4POS DUAL PCB Unitronix Electronics Limited
813-S1-004-10-016101 Preci-Dip 297970 2016+ CONN SPRING LOAD 4POS DUAL PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1851371 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1851371 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1851371 Phoenix Contact 147270 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS STR 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1851371 Phoenix Contact 297470 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS STR 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3040245 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 180¡ã Free Hanging (In-Line)
3040245 IC 41090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3040245 Phoenix Contact 147080 2016+ TERM BLOCK PLUG 30POS STR Unitronix Electronics Limited
3040245 Phoenix Contact 298790 2016+ TERM BLOCK PLUG 30POS STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395305724 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)