Location : Home > P > PPPN052FFKP
PPPN052FFKP
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
853-83-062-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 62 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
OSTEV146151 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.400" (10.16mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
OSTEV146151 IC 40360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTEV146151 NEW 97450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTEV146151 On Shore Technology Inc. 147030 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS 10.16MM Unitronix Electronics Limited
956210-2720-AR-TP Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
956210-2720-AR-TP 3M 298670 2016+ CONN SOCKET 10POS 2MM VERT SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
956210-2720-AR-TP 3M 8000 2012+ CONN SOCKET 10POS 2MM VERT SMD EKT Electronics Co., Ltd
956210-2720-AR-TP 3M 8000 2012+ CONN SOCKET 10POS 2MM VERT SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
956210-2720-AR-TP IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-644457-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
4-644457-0 39324 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
4-644457-0 Electronics 28041 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
4-644457-0 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
431711-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431711-14-0 IC 59970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
280520-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin