Location : Home > P > PP600T120
PP600T120
Share on FacebookShare on Facebook
PP600T120 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PP600T120 Powerex Inc IGBT POW-R-PAC 3PH 600A 1200V erin@millionsunshine.com 1949 Powerex Inc 13+ ROHS STOCK HK MILLION SUNSHINE TECHNOLOGY
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3N251 Discrete Semiconductor Products Diodes - Bridge Rectifiers RECTIFIER BRIDGE 800V 1.5A KBPM