Location : Home > P > PNF18-8R-M
PNF18-8R-M
Share on FacebookShare on Facebook
PNF18-8R-M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PNF18-8R-M 456879 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
PNF18-8R-M 456879 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-796696-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-796696-4 TE Connectivity AMP Connectors 157330 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
1-796696-4 TE Connectivity AMP Connectors 298510 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1915987 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1915987 Phoenix Contact 147590 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1915987 Phoenix Contact 297610 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TSW-150-17-L-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 100 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0395333524 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
325122-23-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 23 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325122-23-0 IC 59520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
770019-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Plug White 0.250" (6.35mm)
770019-1 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
770872-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector 0.163" (4.14mm) Through Hole Tin-Lead