Location : Home > P > PNF10-10SLF-2K
PNF10-10SLF-2K
Share on FacebookShare on Facebook
PNF10-10SLF-2K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PNF10-10SLF-2K TERM FORK INS 157640 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N4756CPE3/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 47V 1W DO204AL
1N4730PE3/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3.9V 1W DO204AL
1N4730PE3/TR12 IC 57320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FESB8BT-E3/45 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 100V 8A TO263AB
FESB8BT-E3/45 IC 59050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FESB8BT-E3/45 NEW 88270 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GBPX-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
GBPX-4 IC 40650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GBPX-4 NEW 87470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395132010 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)