Location : Home > P > PNDP-16V-Z
PNDP-16V-Z
Share on FacebookShare on Facebook
PNDP-16V-Z distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PNDP-16V-Z CONN HOUSING PND 2MM 16POS DUAL 8000 JST Sales America Inc 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
PNDP-16V-Z Originalnew 256000 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
PNDP-16V-Z standard package with RoHS 46890 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
PNDP-16V-Z 456879 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T38075-10-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
T38075-10-0 IC 40190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38075-10-0 NEW 97650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1641000000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1641000000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1641000000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 12POS 180 ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1641000000 Weidmuller 157690 2016+ TERM BLOCK HDR 12POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1615410000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1615410000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1615410000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 15POS 90 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1615410000 Weidmuller 147200 2016+ TERM BLOCK HDR 15POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
2-1445057-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount, Right Angle Tin
20021321-00030T1LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
20021321-00030T1LF Amphenol FCI 157530 2016+ CONN RCPT 30POS SMD GOLD Unitronix Electronics Limited
20021321-00030T1LF Amphenol FCI 298070 2016+ CONN RCPT 30POS SMD GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20021321-00030T1LF IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SBH41-NBPB-D20-SP-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
794215-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 24 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.163" (4.14mm)
794215-1 IC 58000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
794215-1 STOCK 47110 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
794215-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
794215-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN CAP 24POS MINI UNIV-MATE 2 Global Thunder Electronics Co.,Ltd
5-1971793-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 5 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.098" (2.50mm)
5-1971793-1 IC 56260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1903130-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.098" (2.50mm)
1-1903130-3 TE 3178 2016+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
1722871108 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.138" (3.50mm) Through Hole Tin