Location : Home > P > PNDP-14V-Z
PNDP-14V-Z
Share on FacebookShare on Facebook
PNDP-14V-Z distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PNDP-14V-Z N/A 64520 N/A 2016 Email.To.Us European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
PNDP-14V-Z N/A 75000 N/A 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
PNDP-14V-Z CONN HOUSING PND 2MM 14POS DUAL 8000 JST Sales America Inc 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
PNDP-14V-Z Originalnew 256000 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
PNDP-14V-Z CONN HOUSING PND 2MM 14POS DUAL 8000 JST Sales America Inc 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
PNDP-14V-Z CONN HOUSING PND 2MM 14POS DUAL 8000 JST Sales America Inc 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
PNDP-14V-Z standard package with RoHS 46990 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387523617 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
LPPB431NFSC-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 43 Position Header Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
LPPB431NFSC-RC IC 58250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LPPB431NFSC-RC NEW 78910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LPPB431NFSC-RC Sullins Connector Solutions 147780 2016+ CONN HEADER .050 43POS Unitronix Electronics Limited
123-13-318-41-801000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD
123-13-318-41-801000 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
123-13-318-41-801000 IC 57320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
123-13-318-41-801000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
123-13-318-41-801000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN W/CAP .300 18POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
831-87-026-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
831-87-026-40-001101 Preci-Dip 147360 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Unitronix Electronics Limited
831-87-026-40-001101 Preci-Dip 288730 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325130-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325130-17-0 IC 59250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
280368 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 30 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
280368 35565 14+ 14+ RUI JIA KE ELECTRONICS
280368 78524 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
T38228-19-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38228-19-0 IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38228-19-0 NEW 97710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-102617-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
5-102617-7 Electronics 25849 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
5-102617-7 Electronics 25849 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
432215-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
2-178139-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole, Right Angle Gold