Location : Home > P > PNDP-10V-Z
PNDP-10V-Z
Share on FacebookShare on Facebook
PNDP-10V-Z distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PNDP-10V-Z CONN HOUSING PND 2MM 10POS DUAL 8000 JST Sales America Inc 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
PNDP-10V-Z CONN HOUSING PND 2MM 10POS DUAL 8000 JST Sales America Inc 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
PNDP-10V-Z standard package with RoHS 46230 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
PNDP-10V-Z CONN HOUSING PND 2MM 10POS DUAL 8000 JST Sales America Inc 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
PNDP-10V-Z N/A 75000 N/A 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
PNDP-10V-Z N/A 64520 N/A 2016 Email.To.Us European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
432103-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
432103-14-0 IC 59890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0395232822 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
T37005-25-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
T37005-25-0 IC 41020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37005-25-0 NEW 98410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395373820 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
662305131822 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount Tin
892-18-016-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
892-18-016-10-003101 PRECI-DIP 215 Contactus AskNow Univa Technologies Pte Ltd
892-18-016-10-003101 Preci-Dip 157280 2016+ CONN HDR 16POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
892-18-016-10-003101 Preci-Dip 297910 2016+ CONN HDR 16POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
892-18-016-10-003101 Precidip 5,310 10+ SANKEY SHARE CO.,LTD
0026481026 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Tin
1948900000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1948900000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1948900000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG TERM BLCK 5.08MM 13POS TPC Global Service Co.Ltd.
1948900000 Weidmuller 157280 2016+ TERM BLOCK PLUG 13POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited