Location : Home > P > PN14-5SLF-M
PN14-5SLF-M
Share on FacebookShare on Facebook
PN14-5SLF-M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PN14-5SLF-M Originalnew 256000 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
JANTX1N5525B-1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 6.2V 500MW DO35
JANTX1N5525B-1 MICROSEMI 10000 2013+ Low Voltage Surface Mount 500 mW Avalanche Diodes World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
JANTX1N5525B-1 MOT 235790 newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
JANTX1N5525B-1 MOT 37564 17+/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
VC10005C00J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Blade Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) 90¡ã, Right Angle, Under Board Through Hole
VC10005C00J0G Amphenol FCI 157620 2016+ 762 TB SOC RA PCB/D 3/T Unitronix Electronics Limited
VC10005C00J0G IC 58750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VC10005C00J0G NEW 77890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
HCM4913560000ABJT Crystals and Oscillators Crystals 13.56MHz ¡À30ppm Crystal 18pF 80 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount HC49/US
HCM4913560000ABJT CITIZENFIN 8620 NEW+ NOVOT Electronics Trading Co., LTD.
HCM4913560000ABJT CITIZENFIN 8870 NEW+ Asia Military Components Trading Co., Ltd.
HCM4913560000ABJT CITIZENFIN 9170 NEWD/C MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
SIT1602AI-31-33E-25.000000Y Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 3.3V 25MHZ OE
OQ20325100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OQ20325100J0G Amphenol FCI 147010 2016+ 381 TB SOCKET RA Unitronix Electronics Limited
OQ20325100J0G IC 40970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ20325100J0G NEW 98370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OQ04750000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
OQ04750000J0G Amphenol FCI 157190 2016+ 500 TB SOCKET WF VER Unitronix Electronics Limited
OQ04750000J0G IC 40350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ04750000J0G NEW 87710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1776258-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 14 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1-1776258-4 TE Connectivity AMP Connectors 157610 2016+ TERMINAL BLK 14POS 5.08MM 45DEG Unitronix Electronics Limited
1-1776258-4 TE Connectivity AMP Connectors 298870 2016+ TERMINAL BLK 14POS 5.08MM 45DEG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
995419 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 4 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.400" (10.16mm) Through Hole
995419 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
995419 Weidmuller 298170 2016+ CONN TERM BLCK PCB 10.16MM 4POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
995419 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLCK PCB 10.16MM 4POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd