Location : Home > P > PN14-10SLF-C
PN14-10SLF-C
Share on FacebookShare on Facebook
PN14-10SLF-C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PN14-10SLF-C Originalnew 256000 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CZRW5237B-G Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 8.2V 350MW SOD123
CZRW5237B-G 6801474 2533+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
CZRW5237B-G 6801474 2533+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
CZRW5237B-G 9798 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
CZRW5237B-G COMCHIP 10000 2013+ 2013+ WLParts Electronics ltd
SB130-T Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 30V 1A DO41
SB130-T Diodes 9600 12+ DO-204AL DO-41 Axial SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
SB130-T Diodes Inc 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SB130-T WTE 10000 2013+ 1.0A SCHOTTKY BARRIER DIODE World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com