Location : Home > P > PMWD15UN,518
PMWD15UN,518
Share on FacebookShare on Facebook
PMWD15UN,518 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PMWD15UN,518 RoHS Compliant 39685 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
PMWD15UN,518 MOSFET N-CH TRENCH DL 20V 8TSSOP 262380 NXP 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
PMWD15UN,518 standard package with RoHS 46510 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
KBPC2504W-G Discrete Semiconductor Products Diodes - Bridge Rectifiers RECTIFIER BRIDGE 25A 400V KBPCW
KBPC2504W-G Comchip Technology 157269 15+ RECTIFIER BRIDGE 25A 400V KBPCW Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
KBPC2504W-G Comchip Technology 689000 1525+ RECTIFIER BRIDGE 25A 400V KBPCW Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
KBPC2504W-G IC 58680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KBPC2504W-G NEW 88850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DB153G Discrete Semiconductor Products Diodes - Bridge Rectifiers DIODE BRIDGE 200V 1.5A DB
DB153G IC 36572 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
DB153G TAITRON 10000 2013+ 1.5A Glass Passivated Bridge Rectifier World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com