Location : Home > P > PM5GDW36.0-CC
PM5GDW36.0-CC
Share on FacebookShare on Facebook
PM5GDW36.0-CC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CT-94X-200 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 20 Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 18 Turn Side Adjustment
CT-94X-200 Electronics 26009 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CT-94X-200 STOCK 43500 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
VE-JNJ-IW-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 36V 100W
VE-JNJ-IW-F4 IC 58410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-JNJ-IW-F4 NEW 87550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BWR-MY-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 50W