Location : Home > P > PM40-R33M
PM40-R33M
Share on FacebookShare on Facebook
PM40-R33M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PM40-R33M INDUCTOR CHIP 0.33UH 20 SMT 57159 Bourns 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-01C-209-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 70X70X10MM XCUT T766
4218/2 Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 119X38MM 48VDC WIRE
4218/2 RoHS Compl 58920 12+ Original New IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
4-1542007-1 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks 27MM HS ASSY ULTEM CLIP