Location : Home > P > PM3-PWDW12.0
PM3-PWDW12.0
Share on FacebookShare on Facebook
PM3-PWDW12.0 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PM3-PWDW12.0 100 BIVAR 13+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
6561103303F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Red 50¡ã 12V 18mA Round with Flat Top Wire Leads - 6" (152.40mm)