Location : Home > P > PM2B013HS2R1000
PM2B013HS2R1000
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
LJT06RT-23-53P-014 Connectors, Interconnects Circular Connectors LJT 53C 53#20 PIN WALL RECP
MS27467T9B98J-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 3 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
MS3474W12-10A Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 10 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
GTS030AF28-AYSW Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 9C 4#4 5#16 SKT RECP WALL
662009013322 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 9 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.118" (3.00mm)
1776956-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
860-80-008-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded Connector 0.039" (1.00mm) Through Hole Tin
860-80-008-10-001101 Preci-Dip 147850 2016+ CONN HDR 8POS 1MM T/H Unitronix Electronics Limited
860-80-008-10-001101 Preci-Dip 278250 2016+ CONN HDR 8POS 1MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0485560000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories HP 1 FOR ADP 1 PA BG
0387700514 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
431000-06-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws