Location : Home > P > PM20S-101K
PM20S-101K
Share on FacebookShare on Facebook
PM20S-101K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-04D-94-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM R-TAB T412
6820PL-07W-B49-D00 Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 172X50.8MM 48VDC WIRE
6820PL-07W-B49-D00 NMB Technologies Corporation 8000 16+ 16+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
6820PL-07W-B49-D00 NMB Technologies Corporation 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
6820PL-07W-B49-D00 NMB Technologies Corporation 8000 16+ FAN DC AXIAL 48V 172X50.8MM LRTR SIMEN Electronics Co.,Ltd
ATS-16B-12-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X12.7MM XCUT
ATS-10B-113-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM XCUT T412
ATS-16D-200-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X10MM XCUT T766
ATS-P2-51-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X20MM L-TAB T412
ATS-06D-09-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X20MM XCUT T412
ATS-09H-123-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X20MM XCUT
4300-024 Filters Feed Through Capacitors 5000pF Feed Through Capacitor 100V 5A Axial