Location : Home > P > PM1608S-151M
PM1608S-151M
Share on FacebookShare on Facebook
PM1608S-151M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PM1608S-151M INDUCTOR SHIELDED 150UH 20 SMD 10580 Bourns 2014+ Pb F-ree,Timely Response Ameyic Electronics Limited
PM1608S-151M INDUCTOR SHIELDED 150UH 20 SMD 41685 Bourns 1531+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TIP32B Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS PNP 80V 3A TO220AB