Location : Home > P > PM12565S-4R2
PM12565S-4R2
Share on FacebookShare on Facebook
PM12565S-4R2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PM12565S-4R2 INDUCTOR SHIELDED 4.2UH 30 SMD 10580 Bourns 2014+ Pb F-ree,Timely Response Ameyic Electronics Limited
PM12565S-4R2 INDUCTOR SHIELDED 4.2UH 30 SMD 41795 Bourns 1531+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
PM12565S-4R2 INDUCTOR SHIELDED 4.2UH 30 SMD 41795 Bourns 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
PM12565S-4R2 INDUCTOR SHIELDED 4.2UH 30 SMD 46890 Bourns 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
PM12565S-4R2 INDUCTOR SHIELDED 4.2UH 30 SMD 46890 Bourns 1525+ Special offers,Reliable qualit RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BFG541,115 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - RF TRANS NPN 15V 9GHZ SOT223
BFG541,115 IC 36532 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
BFG541,115 NXP 50000 14+ 14+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
BFG541,115 Philips 22348 14+ INLINIC ELECTRONICS CO.,LTD
BSP126,115 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 250V 375MA SOT223