Location : Home > P > PM105-151K-RC
PM105-151K-RC
Share on FacebookShare on Facebook
PM105-151K-RC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PM105-151K-RC RoHS Compliant 39076 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
PM105-151K-RC 14+ 14679 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
PM105-151K-RC INDUCTOR POWER 150UH 10 SMD 47530 Bourns 1525+ Special offers,Reliable qualit RENXIM Electronics Co.,Ltd.
PM105-151K-RC 456879 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
PM105-151K-RC 456879 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
PM105-151K-RC Originalnew 256000 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-08G-169-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM R-TAB T766
HP3-TO3-CB Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK PWR 1.0"H BLACK TO-3
HP3-TO3-CB AVAGO 36300 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
HP3-TO3-CB AVAGO 27411 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
HP3-TO3-CB IC 40500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-19G-105-C1-R1 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X40X9.5MM XCUT
ATS-07G-19-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X20MM XCUT T766
ATS-03B-03-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM XCUT T766
ATS-01F-115-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X20MM XCUT
ATS-15A-121-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X10MM XCUT T766
ATS-13B-185-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X30MM R-TAB
ATS-21B-48-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X35MM L-TAB T412
ATS-19C-156-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM L-TAB
AB 3X2X3SM Filters Ferrite Beads and Chips Ferrite Bead 2-SMD, Gull Wing Surface Mount 6A (Typ) 1 Lines DCR
AB 3X2X3SM IC 40950 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
AB 3X2X3SM NEW 98670 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-20C-118-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM XCUT
CDEIR8D38FNP-4R0NC Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 4¦ÌH Shielded Inductor 4.8A 23.2 mOhm Max Nonstandard
CDEIR8D38FNP-4R0NC IC 39560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CDEIR8D38FNP-4R0NC NEW 77770 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CDEIR8D38FNP-4R0NC SUMIDA AMERICA COMPONENTS INC 119000 n/a INDUCTOR POWER 4UH SMD Hongkong Inductors Limited
0828855 Hardware, Fasteners, Accessories Labels, Labeling LABEL ID/RATINGS 1.93"X0.59"
3483-220M Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 22¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 930mA 180 mOhm Max Nonstandard
3483-220M API Delevan 46950 NEW RoHS INDUCTOR POWER 22UH UNSHIELD SMD FindCores Electronics Inc.