Location : Home > P > PM1038S-R39M-RC
PM1038S-R39M-RC
Share on FacebookShare on Facebook
PM1038S-R39M-RC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PM1038S-R39M-RC RoHS Compliant 39296 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
PM1038S-R39M-RC 456879 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
PM1038S-R39M-RC 456879 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
PM1038S-R39M-RC N/A 75000 N/A 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
NVMFS5C456NLT1G Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 40V SO8FL
PMZB790SN,315 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 60V SGL 3DFN
PMZB790SN,315 IC 40300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PMZB790SN,315 NEW 87610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-03E-180-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X35MM R-TAB T766
ATS-01G-30-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 70X70X25MM XCUT T766
H48-2-100-100-3.0-0 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets H48-2 SHEET 100X100X3MM
H48-2-100-100-3.0-0 IC 58970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
744822110 Filters Common Mode Chokes 10mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1A DCR 360 mOhm