Location : Home > P > PM1008S-101M-RC
PM1008S-101M-RC
Share on FacebookShare on Facebook
PM1008S-101M-RC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PM1008S-101M-RC ROSH 7600 16+ new & original XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
PM1008S-101M-RC IN STOCK 35988 14+ new & original RUI JIA KE ELECTRONICS
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-09H-38-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 36.83X57.6X22.86MM T412
ATS-19B-130-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X15MM XCUT T766
ATS-19G-09-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X20MM XCUT T766
ATS-03H-34-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 57.9X36.83X22.86MM T412
7448640407 Filters Common Mode Chokes 1.2mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.6A DCR 100 mOhm (Typ)