Location : Home > P > PM1008-2R7K
PM1008-2R7K
Share on FacebookShare on Facebook
PM1008-2R7K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PM1008-2R7K 456879 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
PM1008-2R7K 456879 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
PM1008-2R7K INDUCTOR CHIP 2.7UH 10 SMD 8000 JW Miller A Bourns Company (VA 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-17F-47-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X30MM L-TAB T766
ATS-50270G-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEAT SINK 27MM X 27MM X 12.5MM
ATS-15D-125-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X10MM XCUT
ATS-14D-169-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM R-TAB T766
ATS-08D-149-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X20MM L-TAB
ATS-21B-08-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM XCUT T766
ATS-12D-19-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X20MM XCUT
74270073 Filters Ferrite Cores - Cables and Wiring Solid Free Hanging Ferrite Core 50 Ohm @ 100MHz ID 0.047" Dia (1.20mm) OD 0.138" Dia (3.50mm) Length 0.157" (4.00mm)