Location : Home > P > PLV1E820MDL1
PLV1E820MDL1
Share on FacebookShare on Facebook
PLV1E820MDL1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PLV1E820MDL1 Aluminum Organic Polymer Capacitors 82uF 25V 20 Learn More 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
PLV1E820MDL1 Aluminum Organic Polymer Capacitors 82uF 25V 20 Learn More 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
PLV1E820MDL1 CAP ALUM 82UF 25V 20 RADIAL 30004 Nichicon 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
PLV1E820MDL1 Originalnew 256000 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk