Location : Home > P > PLV-050S024
PLV-050S024
Share on FacebookShare on Facebook
PLV-050S024 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CT20EPB102 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 1k Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Panel Mount, Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 15 Turn Side Adjustment
CT20EPB102 IC 39450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CT20EPB102 NEW 88310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CT20EPB102 Originalnew 80500 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CT9EP100 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 10 Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 18 Turn Side Adjustment
CT9EP100 Copal Electronics Inc 8000 2012+ POT 10 OHM SQ CERMET SIDE SIMEN Electronics Co.,Ltd
CT9EP100 IC 39290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CT9EP100 NEW 97410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3319W-1-501 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 500 Ohm 0.2W, 1/5W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Carbon 1 Turn Side Adjustment
VE-2WX-MX Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 75W
VE-2WX-MX IC 58770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-2WX-MX NEW 78270 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-2WX-MX IC 58670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-2WX-MX NEW 78070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-JTJ-MY-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 36V 50W