Location : Home > P > PLTT0805Z2102QGT5
PLTT0805Z2102QGT5
Share on FacebookShare on Facebook
PLTT0805Z2102QGT5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PLTT0805Z2102QGT5 Thin Film Resistors - SMD 1/4W 21KOhms 0.02 5PPM 0805 Learn More 80000 Vishay/Thin Film 2012+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
PLTT0805Z2102QGT5 RES 21.0K OHM 5PPM .02 0805 9080 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
PLTT0805Z2102QGT5 RES SMD 21K OHM 0.02 1/4W 0805 1508000 Vishay Thin Film 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
PLTT0805Z2102QGT5 Thin Film Resistors - SMD 1/4W 21KOhms 0.02 5PPM 0805 Learn More 80000 Vishay/Thin Film 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
LPT81 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 3.3V 5V 12V 60W