Location : Home > P > PLT1206Z4701LBTS
PLT1206Z4701LBTS
Share on FacebookShare on Facebook
PLT1206Z4701LBTS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PLT1206Z4701LBTS RES SMD 4.7K OHM 0.01 0.4W 1206 791900 Vishay Thin Film 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
PLT1206Z4701LBTS RES 4.70K OHM 0.01 5PPM 1206SMD 5940 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
PLT1206Z4701LBTS RES SMD 4.7K OHM 0.01 0.4W 1206 686700 Vishay Thin Film 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
PLT1206Z4701LBTS RES SMD 4.7K OHM 0.01 0.4W 1206 1408900 Vishay Thin Film 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com