Location : Home > P > PLT1206Z3790LBTS
PLT1206Z3790LBTS
Share on FacebookShare on Facebook
PLT1206Z3790LBTS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PLT1206Z3790LBTS RES SMD 379 OHM 0.01 0.4W 1206 812900 Vishay Thin Film 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
PLT1206Z3790LBTS RES 379 OHM 0.01 5PPM 1206 SMD 8000 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
PLT1206Z3790LBTS Thin Film Resistors - SMD 400mW 379ohms .01 5ppm 80000 Vishay 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
PLT1206Z3790LBTS RES SMD 379 OHM 0.01 0.4W 1206 707700 Vishay Thin Film 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
PLT1206Z3790LBTS Thin Film Resistors - SMD 400mW 379ohms .01 5ppm 80000 Vishay 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd