Location : Home > P > PLT1206Z3611LBTS
PLT1206Z3611LBTS
Share on FacebookShare on Facebook
PLT1206Z3611LBTS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PLT1206Z3611LBTS RES 3.61K OHM 0.01 5PPM 1206SMD 6000 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
PLT1206Z3611LBTS RES SMD 3.61K OHM 0.01 0.4W 688900 Vishay Thin Film 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
PLT1206Z3611LBTS RES SMD 3.61K OHM 0.01 0.4W 1411100 Vishay Thin Film 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
PLT1206Z3611LBTS RES SMD 3.61K OHM 0.01 0.4W 794100 Vishay Thin Film 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
LPT51 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 3.3V 5V 12V 55W