Location : Home > P > PLT1206Z1721LBTS
PLT1206Z1721LBTS
Share on FacebookShare on Facebook
PLT1206Z1721LBTS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PLT1206Z1721LBTS RES SMD 1.72K OHM 0.01 0.4W 800300 Vishay Thin Film 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
PLT1206Z1721LBTS RES 1.72K OHM 0.01 5PPM 1206SMD 5400 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
PLT1206Z1721LBTS RES SMD 1.72K OHM 0.01 0.4W 695100 Vishay Thin Film 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
PLT1206Z1721LBTS RES SMD 1.72K OHM 0.01 0.4W 1417300 Vishay Thin Film 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
351-24128G Power Supplies - External/Internal (Off-Board) Accessories MAP COVER SCREWS
1469490000 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 24V 240W