Location : Home > P > PLT1206Z1001AST5
PLT1206Z1001AST5
Share on FacebookShare on Facebook
PLT1206Z1001AST5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PLT1206Z1001AST5 Thin Film Resistors - SMD 400mW 1kOHM 0.05 1206 5PPM Learn More 80000 Vishay/Thin Film 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
PLT1206Z1001AST5 RES SMD 1K OHM 0.05 0.4W 1206 1430200 Vishay Thin Film 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
PLT1206Z1001AST5 RES 1.0K OHM 0.05 5PPM 1206 SMD 6940 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
PLT1206Z1001AST5 RES SMD 1K OHM 0.05 0.4W 1206 770200 Vishay Thin Film 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
PLT1206Z1001AST5 RES SMD 1K OHM 0.05 0.4W 1206 880200 Vishay Thin Film 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.