Location : Home > P > PLT0805Z3740LBTS
PLT0805Z3740LBTS
Share on FacebookShare on Facebook
PLT0805Z3740LBTS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PLT0805Z3740LBTS RES SMD 374 OHM 0.01 1/4W 0805 1445700 Vishay Thin Film 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
PLT0805Z3740LBTS RES SMD 374 OHM 0.01 1/4W 0805 789700 Vishay Thin Film 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2320911 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 24V 240W