Location : Home > P > PLT0603Z8661LBTS
PLT0603Z8661LBTS
Share on FacebookShare on Facebook
PLT0603Z8661LBTS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PLT0603Z8661LBTS RES SMD 8.66K OHM 0.01 0.15W 1231700 Vishay Thin Film 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
PLT0603Z8661LBTS RES SMD 8.66K OHM 0.01 0.15W 575700 Vishay Thin Film 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DZ065-6 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 5V 55W