Location : Home > P > PLT0603Z7771LBTS
PLT0603Z7771LBTS
Share on FacebookShare on Facebook
PLT0603Z7771LBTS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PLT0603Z7771LBTS RES SMD 7.77K OHM 0.01 0.15W 1232600 Vishay Thin Film 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
PLT0603Z7771LBTS RES SMD 7.77K OHM 0.01 0.15W 576600 Vishay Thin Film 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
XG1C Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Configurable Power Supply Modules 2.5V (1.5 ~ 3.6 V) 125W AC DC Configurable Power Supply Module