Location : Home > P > PLT0603Z1691LBTS
PLT0603Z1691LBTS
Share on FacebookShare on Facebook
PLT0603Z1691LBTS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PLT0603Z1691LBTS RES SMD 1.69K OHM 0.01 0.15W 1245300 Vishay Thin Film 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
PLT0603Z1691LBTS RES SMD 1.69K OHM 0.01 0.15W 589300 Vishay Thin Film 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DX120-H Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 60V 120W