Location : Home > P > PLT0603Z1492LBTS
PLT0603Z1492LBTS
Share on FacebookShare on Facebook
PLT0603Z1492LBTS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PLT0603Z1492LBTS RES SMD 14.9K OHM 0.01 0.15W 811300 Vishay Thin Film 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
PLT0603Z1492LBTS RES 14.9K OHM 0.01 5PPM 0603SMD 6610 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
PLT0603Z1492LBTS RES SMD 14.9K OHM 0.01 0.15W 706100 Vishay Thin Film 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
PLT0603Z1492LBTS RES SMD 14.9K OHM 0.01 0.15W 1457300 Vishay Thin Film 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VOF-45-5 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 5V 45W