Location : Home > P > PLP5-2-100-S
PLP5-2-100-S
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
351-10-126-00-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
351-10-126-00-005101 IC 56340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
351-10-126-00-005101 Preci-Dip 157890 2016+ CONN HDR 26POS 0.100 T/H GOLD Unitronix Electronics Limited
351-10-126-00-005101 Preci-Dip 287370 2016+ CONN HDR 26POS 0.100 T/H GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com