Location : Home > P > PLG0G272MDO1
PLG0G272MDO1
Share on FacebookShare on Facebook
PLG0G272MDO1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PLG0G272MDO1 N/A 75000 N/A 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
PLG0G272MDO1 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 4volts 2700uF Radial Leaded 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
PLG0G272MDO1 Originalnew 256000 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
PLG0G272MDO1 standard package with RoHS 47040 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
875105444003 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 22UF 20% 20V SMD