Location : Home > P > PLC-025S208D
PLC-025S208D
Share on FacebookShare on Facebook
PLC-025S208D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PDB182-K420K-103B Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 10k Ohm 2 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.125W, 1/8W PC Pins
PDB182-K420K-103B Bourns 68000 n/a n/a HongKong Wanghua Technology Limited
PDB182-K420K-103B IC 41060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PDB182-K420K-103B NEW 88170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PT4501N Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 3.3V 5A VERT 12-SIP
PT4501N IC 40260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PT4501N Semiconductor 19705 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
PT4501N TI/BB 38 2015+ New & original parts enkaite Electronics Co., Ltd
PT4501N TI/BB 38 2015+ New & original parts TPC Global Service Co.Ltd.
VI-B34-MU-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 48V 200W
VI-B34-MU-B1 IC 40200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B34-MU-B1 NEW 97930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-243-MY-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 24V 50W
VI-243-MY-F1 IC 40240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-243-MY-F1 NEW 98890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MI-J6R-MY-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERT DC/DC 270VIN 7.5VOUT 50W
MI-J6R-MY-F4 IC 40540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MI-J6R-MY-F4 NEW 98210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-2NL-IU-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 200W
VI-2NL-IU-F4 IC 40320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-2NL-IU-F4 NEW 78210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B4X-IY-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 50W
VE-B4X-IY-F4 IC 59100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B4X-IY-F4 NEW 88730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-BNX-IU-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 200W
VE-BNX-IU-F3 IC 58320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-BNX-IU-F3 NEW 99130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-JTL-IZ Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 25W
VI-JTL-IZ RoHS 221541 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
VI-JTL-IZ VICOR 120 15+ Module New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
VE-J4T-IY-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 50W