Location : Home > P > PLC-025S045D
PLC-025S045D
Share on FacebookShare on Facebook
PLC-025S045D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VE-B3K-MY-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W
VE-B3K-MY-F3 IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B3K-MY-F3 NEW 87990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B5L-MY-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W
VE-B5L-MY-F4 IC 58400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B5L-MY-F4 NEW 87650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V48B24M250BF3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 24V 250W
V48B24M250BF3 IC 58590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V48B24M250BF3 NEW 87650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V48B24M250BF3 VICOR 2000 2013+ 48V Input Mini Family DC-DC Converter Module Protec Engineering (S) Pte Ltd
VI-JW2-MX-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 15V 75W
VI-JW2-MX-F3 IC 40240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-JW2-MX-F3 NEW 77390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-J3T-IZ Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 25W
VI-J3T-IZ RoHS 221541 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
VI-J3T-IZ VICOR 80000 2016 module Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
VI-J3T-IZ VICOR 56 15+ Module New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
VI-JTL-CW-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W